7 фактів про людську психологію
Написано: 15-02-2022 р, Автор: https://cikavo-znaty.com/7-faktiv-pro-lyudsku-psyhologiyu/1. Правило 7 ± 2. Виявляється, наша короткочасна пам'ять здатна утримувати одночасно тільки від 5 до 9 інформаційних блоків. Це означає, що ми, наприклад, можемо запам'ятати не більше 9 цифр, причому всього на 20-30 секунд. Якщо не повторювати інформацію регулярно, то невдовзі у нашій голові від неї й сліду не залишиться.
2. Людина може зосередити свою увагу на максимальному рівні тільки на 7 хвилин. Як би ви не були зацікавлені в поточному питанні, уважно слухати співрозмовника ви зможете не більше 7 хвилин поспіль, потім у вашій голові стануть виникати зустрічні питання, думки на інші теми.
3. Згідно зі спостереженнями психологів, більшість людей проводить 30% свого часу в мріях. Це можуть бути роздуми про своє майбутнє, уявлення можливого результату подій. Таке проведення часу корисно: мрійники, що витають в хмарах, мають більш розвинену уяву і краще справляються з поставленим завданням, оскільки можуть легко придумати відразу кілька варіантів рішення.
4. На набуття якої-небудь звички, не важливо – шкідливої чи корисної, людині потрібно в середньому 60 днів. Саме стільки часу потрібно, щоб ритуал укорінився в звичайному житті.
5. Людина не може мати велику кількість друзів. Психологи запевняють, що тисячі підпсиників в соціальних мережах – це лише ілюзія кола спілкування. Насправді, людині властиво мати дружні зв'язки лише з людьми в кількості 50-150 чоловік.
6. Їжа, секс і небезпека – ось три речі, які завжди будуть привертати особливу увагу людей в силу важливості їх інстинктів. Помічали, що рідко яка людина зможе пройти мимо сцени аварії, не зупинившись або не постаравшись розгледіти, що там сталося? Причина проста: ще з давніх часів в людині закладений інтерес до того, що можна з'їсти, щоб залишатися ситим і здоровим, з ким можна розмножуватися для продовження роду, чого уникати, щоб вижити.
7.Очікування і бездіяльність змушує людину нервувати, тому в подібних ситуаціях рекомендується зайняти себе читанням або переглядом новин в газетах або на планшеті, щоб не псувати настрій через дрібниці.